MINI Electric
Mini YOURS 33 kWh *100% SOH!* + PANORAMA | HEAD-UP | LEDER | HK | SPORTSTOELEN | CARPLAY
Direct kopen, basisprijs: € 19.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.750,-
LEASEPRIJS: € 325,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.950,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Electric |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini YOURS 33 kWh *100% SOH!* + PANORAMA | HEAD-UP | LEDER | HK | SPORTSTOELEN | CARPLAY |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 16 februari 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 38.212 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 325,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-941-JG |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 430 kg |
| Gewicht: | 1.340 kg |
| Wielbasis: | 250 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.770 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED mistlampen
- matrix LED koplampen
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- luxe lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- oplaadmogelijkheid
- start/stop systeem